CSM Graf Polska 

Zadzwoń: +48 668 325 800 

 Napisz do nas: info@csmgraf.pl

Szwajcarska firma CSM Graf GmbH zajmuje się produkucją i dystrybucją Szalay Cyto-szpatułki. Szalay Cyto-szpatułka została zaprojektowana i skonstruowana przez Dr. L.Szalay i Dr. J.Jenny.
Szalay Cyto-szpatułka do medyczny instrument pozwalający na pobranie reprezentacyjnego materiału komórkowego dla wymazu Pap z szyjki macicy. Konstrukcja Szalay Cyto-szpatułka była w ostatnich latach ciągle udoskonalana, równocześnie x-milon razy była stosowana, dzięki czemu rak szyjki macicy podczas profilaktyki pierwotnej mógł zostać wcześniej odkryty. Dzięki ginekologom i cytologom, którzy świadomi są znaczenia wymazu dla badanych kobiet, zastosowanie Szalay Cyto-szpatułki zyskało bardzo duże znaczenia dla walki z rakiem szyjki macicy. Równocześnie zdrowie i szanse na lepszą pozycję w walce z rakiem zyskały miliony kobiet.
Biorąc powyższe pod uwagę, cel firmy CSM Graf GmbH został w dużej części już osiągnięty to znaczy:
  • została uzyskana redukcja nieprawdziwych "negatywnych wyników wymazów cytologicznych"
  • został stworzony instrument który pozwala na pozyskiwanie największej ilości reprezentacyjnego materiału komórkowego ze wszystkich sfer szyjki macicy SZALAY CYTO - SZPATUŁKA.


Oświadczenie producenta dotyczące sposobu użytkowania Cyto-szpatułek

  • Szalay Cyto-szpatułki są produkowane i powszechnie używane w całej Europie od ponad 20 lat.
  • Szalay Cyto-szpatułki podlegają procesowi sterylizacji podczas produkcji.
  • Szalay Cyto-szpatułki pakowane są po 100 sztuk w hermetycznie zamkniętych, plastikowych opakowaniach.
  • Przy właściwym magazynowaniu każda Szalay Cyto-szpatułka może zostać użyta bezpośrednio po wyjęciu jej z opakowania, bez konieczności dodatkowej sterylizacji. Z badań firmy CSM-Graf wynika, że niektórzy lekarze przed użyciem poddają szpatułki dodatkowemu wyjaławianiu, jednak większość od razu ich używa.
  • Szalay Cyto-szpatułek powinno używać we właściwy sposób przez lekarza - ginekologa.
  • Szalay Cyto-szpatułka jest produktem jednorazowego użytku.

Design by: www.diablodesign.eu